Filmy Science Fiction 2012 SF - Podsumowanie Drukuj Email

Filmy science fiction 2012 SFKrótka uwaga - strona może się nieco dłużej wczytywać ze względu na dużą liczbę zamieszczonych trailerów.
Przyjrzyjmy się, jak w 2012 roku - planowym ostatnim roku ludzkości - radziło sobie kino w klimatach science-fiction. Filmy science-fiction 2012 roku nie przyniosły niestety przełomu. Zdecydowanie więcej było spektakularnych rozczarowań niż zachwytów. W produkcjach 2012 roku zdecydowanie zabrakło świeżego powiewu, ale nie można nie zauważyć trendu, jakiego dawno nie widzieliśmy na dużym ekranie. Kino science-fiction najwyraźniej znów zaczęło być modne. Ilość produkcji dotykających tematyki fantastyki zarówno w 2012 roku, jak i planowanych na rok następny - świadczy o dużym wzroście zainteresowania tym gatunkiem. Czyżby SF odżywało na nowo? Szkoda tylko, że wraz ze wzrostem ilości filmów, nie uświadczyliśmy również wzrostu ich jakości. Przedstawiam listę 18 filmów SF 2012 roku, wraz z trailerami, krótkimi opisami i oceną.


FILMY SCIENCE FICTION 2012 ROKU:


Pełny artykuł z obszernymi opisami i przedstawieniem wszystkich tytułów filmów a.d. 2012 został przeniesiony na łamy Alien Hive (www.alienhive.pl) i dostępny jest pod poniższym linkiem, gorąco zapraszam:

>> FILMY SCIENCE FICTION 2012 ROKU - 22 tytuły SF

 

Filmy Science Fiction 2015 roku >>
Filmy Science Fiction 2014 roku >>
Filmy Science Fiction 2013 roku - Podsumowanie i oceny >>

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników

Igrzyska śmierci są świetne. Prometeusz gniot. Lockout będę zaraz oglądał.

Napisał Pomiatacz o 19:32

Igrzyska śmierci. Jak widzę autor nie przeczytał ani książki ani filmu nie obejrzał. W Polsce błędny tytuł filmu powoduje złe recenzje bo autor recenzji spojrzał na tytuł i nie ma co oglądać. Nie drogi autorze obejrzyj film, przeczytaj książkę a nie oceniasz po tytule. Film w Polsce powinien mieć tytuł taki jak oryginał czyli Głodowe Igrzyska. Był to jeden z najlepszych filmów 2012 roku. W porównaniu do tak dennych produkcji jak 'Ostatnia miłość na ziemi' to Igrzyska Śmierci są po prostu hitem SF 2012. Budowanie atmosfery zmuszania ludzi do udziału w igrzyskach jest karą. Opowieść o młodej kobiecie która poświęca się za siostrę idzie na śmierć jest niesamowita. Jej szybkie dorastanie a także pomaganie innym w podobnej sytuacji powoduje stan zapalny państwa opartego na terrorze Głodowych Igrzysk. Proszę obejrzeć i zrozumieć a nie pisać głupoty!

Napisał Rade o 19:25

Prometeusz - kicha niestety! Dałam filmowi drugą szansę (bo najpierw widziałam w kinie) i ... Nadal kicha! Kupy się to nie trzyma i nie ratuje tego gniota nawet niezły Fassbender. Bo na co jego dobra gra jak scenariusz bez sensu??

Napisał Anka o 18:15

Zgadzam się co do Prometeusza, świetnie zrobiony. Zgadzam się również z tym co pisał Adam:) oby więcej ludzi bez klapek na oczach:) Pozdrawiam.

Napisał Thot o 21:41

Czytam te recenzje i komentarze, i wiem na pewno: faceci są z innej bajki. Po co się zastanawiać: czy reżyser miał coś na myśli, czy to kontynuacja Obcego, czy jeszcze coś tam...
Ja idę na film sf żeby się odprężyć, żeby zobaczyć świetne efekty, nawet jeżeli fabuła szwankuje, a muzyka nie powoduje gęsiej skórki....
ps. dzięki za stronę

Napisał Elżbieta o 18:52

Adam skąd wiesz że film Prometeusz mówi prawdę? Na jakiej podstawie to osądzasz? Radzę się obudzić.

Napisał Leonard o 20:41

Prometeusz zdecydowanie jest tym wyjątkowym filmem SF, który w swej treści mówi o faktycznych odkryciach na Ziemi. Mówi prawdę wplecioną w tematykę science fiction. Bo prawdy nikt ci nie powie...

Napisał Adam o 19:37

Promeeteusz najbardziej zbliżył się w swym obrazie do realnych odkryć na naszym globie, które wbrew ortodoksyjnej ofificjalnej nauki potwierdzają, ze z przeszłością naszego gatunku rzeczywiście nie jest tak jak podają oficjalne czynniki. Czyli moim zdaniem jest to film SF który stara się przebić przez mur kłamstwa i ujawnić prawdę.

Napisał Jurek o 15:38

Prometeusz daje rade! Z niecierpliwoscia czekam na dwa wymienione tutaj filmy: Looper i Cloud Atlas. Zapowiada sie niezle kino.

Napisał Przemek o 13:54

Prometeusz fajny

Napisał Michał o 22:10

 1 
Strona 1 z 1 ( 10 Komentarze użytkowników )
©2006 MosCom
Polska wersja JoomlaPL Team

Dodaj komentarz > Filmy Science Fiction 2012 SF - Pod... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(opcjonalnie)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie.